”O

Od roku 1996 firma IBCOL jest doświadczonym dostawcą wysoko zindywidualizowanych urządzeń i systemów bezpieczeństwa. Klienci cenią nas za wysoką jakość usług i oferowanie sprawdzonych rozwiązań, z udokumentowanymi referencjami.

”%%267%%”

”NIEZALEŻNOŚĆ”

Nie będąc producentami jesteśmy niezależni i możemy oferować dowolne rozwiązania systemów bezpieczeństwa, idealnie skonfigurowanych do danego zastosowania i przystosowanych do wymogów i potrzeb klienta. Siłą motoryczną naszego działania jest cheap nhl jerseys China nieustająca chęć pozyskiwania wysokowyspecjalizowanych i skutecznych rozwiązań.

”%%165%%”

”ŹRÓDŁO”

Wyselekcjonowane grono dostawców stanowi naszą solidną bazę do pozyskiwania rozwiązań. Jesteśmy z stanie zapewnić pozyskanie każdej technologii z dziedziny ochrony, zoptymalizować logistykę i zabezpieczyć finansowanie.

”%%101%%”

”BAZA”

Znajomość zagadnień opiera się na ugruntowanej wiedzy zawodowej i operacyjnej naszych pracowników, którzy już od ponad dwóch dekad realizują z powodzeniem rozwiązania w szeroko pojętej dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa oraz naszym nieustannym dążeniu do systematycznego pogłębiania wiedzy i zrozumieniu specjalnych potrzeb naszych klientów.

POLITYKA JAKOŚCI

Zadowolenie Klienta jest gwarancją sukcesu

IBCOL Polska dążąc do spełnienia potrzeb i oczekiwań klientów ciągle doskonali wdrożony system zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami obowiązujących norm: Polityka jakości ISO, Certyfikat spełnienia kryteriów WSK oraz Certyfikat AQAP.